Вивчаємо історію рідного краю

Нова українська школа🇺🇦🇺🇦 ставить собі на меті⚡⚡ виховання творчих молодих людей🧒👧. Для цього школярам потрібне не лише комфортне середовище у стінах закладу освіти, але й найрізноманітніше знайомство з навколишнім світом. Екскурсія до музею – доволі традиційна та популярна форма організації освітнього процесу, здатна розказати дітям про різні види мистецтва🖼️🖼️, його історію📚📚, а також познайомити учнів із творчістю видатних особистостей.

У рамках проведення Всеукраїнського місячника бібліотек, а саме, вивчення літератури рідного краю, відбулась екскурсія до музею Степана Руданського для учнів 6-х класів🧒👧, організована бібліотекарем ліцею №3 Галиною Черняховською👩‍🏫👩‍🏫.

Експозиція у двох невеликих залах🖼️🖼️ розповідає про життя і творчість класика української літератури🇺🇦🇺🇦. Представлено деякі його особисті речі, оригінальні фото📷📷 і документи, які належали Степану Руданському.

11.10.2023 | Aдмін