Герої рідного краю

У рамках Тижня захисників і захисниць🇺🇦🇺🇦, в ліцеї N3 відбувся урок "Герої рідного краю" із Захисником України🇺🇦🇺🇦 .

Аміров Олег - випускник нашого закладу освіти зустрівся із здобувачами освіти 7-х класів👧🧒, яку організувала Оксана Степанівна.

Разом з гостем учні стали учасниками інтерактивної вправи💻💻 "Україна понад усе", слухали патріотичні вірші📚📚 у виконанні Владислава Захарчука та Дар'ї Лантікової.

Пан Олег відповів на запитання учнів, звернув увагу на необхідність толерантної поведінки щодо тих, хто повертається з війни🇺🇦.

Захисник України впевнено заявив, що вірить, що сьогоднішні учні👧🧒 відбудують державу та будуть гідними громадянами України🇺🇦🇺🇦.

Щира подяка нашим захисникам та захисницям, нашим мужнім та відважним чоловікам.

Ви – наша надійна опора. Затишок наших будинків і спокій близьких – у ваших надійних руках.

Нехай мир стане реальністю!

🇺🇦Слава Україні!

Героям слава!🇺🇦