День української мови та писемності.

Сьогодні, 9 листопада, відзначають День української мови та писемності. Свято запроваджене президентським указом від 1997 року на честь Нестора Літописця.

З нагоди цього свята відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Уже не перший рік ця подія збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови. Приєдналися до радіодиктанту учні 9 -11 класів та учителі загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка. Школярі з великим задоволенням писали диктант, адже він символізує єдність та любов до Батьківщини.

Даний захід дозволяє не лише перевірити знання рідної мови. А й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.

10.11.2020 | Aдмін