Інтревю

‼️Проєкт "Прозора школа»✨✨ здійснює важливу місію⚡⚡ — створення прозорого та відкритого середовища в школах України.

🟢Заступниця директора з виховної роботи Світлана Вячеславівна взяла участь в інтерв’ю💻🖥️, яке буде використане організаторами для мотивації⚡⚡ інших шкіл щодо участі в проєкті📖📑. Під час інтерв’ю Світлана Вячеславівна поділилася досвідом змін, які відбулися в учнях та ученицях упродовж навчання📗📖📗.

🟢🟢Розповіла про виклики, які стояли перед педагогічним колективом👩‍🏫👨‍🏫.

🟢🟢Повідомила поради, які можна дати тим, хто наважиться запроваджувати освіту⚡📖 про антикорупцію та доброчесність у своїх закладах освіти.

Ліцей №3 Калинівської міської ради🏫🏫 з великою вдячністю приймає можливість бути частиною "Прозорої школи" і підтримувати розвиток цієї чудової ініціативи⚡⚡

25.09.2023 | Aдмін