Благодійна допомога

На початку навчального року учні👧🧒 Калинівської громади за сприяння Калинівської міської ради, Відділу освіти, молоді та спорту 🏫🏫отримали благодійну допомогу від французької Асоціації «Лєон-Україна»🇺🇦🇺🇦. Цього разу французькі благодійники передали зошити📓📓, блокноти різних видів📑📖📕📒, пенали, конверти та ін., які були роздані учням громади.

Висловлюємо щиру вдячність☺️☺️ за надану допомогу, бо коли в країні йде повномасштабна війна⚔️⚔️, об'єднання зусиль🤝🤝, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим⚡⚡ та цінним для нашого суспільства🇺🇦🇺🇦!

Також дякуємо фонду Unicef за рюкзаки🎒🎒 для дітей пільгових категорій. Ваше взаєморозуміння та підтримка допомагають боротися з будь-якими викликами✨✨!

🇺🇦Разом ми - сильні🇺🇦

🇺🇦Разом – до перемоги🇺🇦!<.p> 4/p>