Роз’яснення

Розяснення

Адміністрація ЗОШ I-III ступенів № 3 м. Калинівка повідомляє, що на підставі рішення 65 сесії 7 скликання Калинівської міської ради від 17.09.2020 безкоштовним харчуванням забезпечуються наступні категорії дітей:

-         учні 1-4 класів;

-         діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

-         діти-інваліди;

-         діти з малозабезпечених сімей;

-         діти, батьки яких є учасниками бойових дій антитерористичної операції/операції об’єднаних сил (на основі поданої заяви з доданими документами) та діти із сімей загиблих ( померлих) під час антитерористичної операції /операції об’єднаних сил;

-         діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, що мають статус дитини , яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Також інформуємо, що згідно з постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв ‘язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)» харчувати учнів 5-11 класів непільгових категорій, організовувати питний режим через забезпечення бутильованою водою заборонено Держпродспоживслужбою.

20.10.2020 | Aдмін