Свято першого дзвоника

"Знання та культура — це те, що відрізняє нас від ворога. Це ті стовпи, на яких тримається сьогоднішній фронт і будуватиметься майбутнє нашої країни", — говорив Валерій Залужний.

Початок ще одного навчального року припав на повномасштабне вторгнення. Ми мусимо підлаштовувати навчальний процес під ці реалії.

Дякуємо Збройним Силам України за цю можливість. Ми віримо в перемогу. Захоплюємось вами. Ви – наші ГЕРОЇ!

Сьогодні свято було проведено у дві зміни, до молодших школярів завітав Пес Патрон, який провів флешмоб "З Україною в серці". Для найстарших учнів звук першого дзвінка пролунав востаннє. Символічним подарунком стала пісня від дев'ятикласників.

Після урочистого свята вчителі запросили на перший урок у цьому навчальному році, тема якого :"ТИ ЯК? Повертаємось до школи".

Протягом лінійки була проведена акція "Квіти зачекають до Перемоги" під час якої було зібрано суму 18 470 грн..

Дякуємо всім учням, батькам, працівникам закладу освіти, які долучилися до акції.

Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, не здатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку. Дякуємо!

Бажаємо всім учасникам освітнього процесу вдалого навчального року та віри в Перемогу України! До нових звершень!!!

25.09.2023 | Aдмін