Подяка

Мрія кожного з батьків - це щасливі, сяючі оченята дитини. Це бажання дитини вранці вставати і йти до школи. Це позитивні емоції, які переповнюють дитину, коли повертається додому. Це той промінчик добра, тепла, радості, який вже поселився в маленькому серденьку і залишиться там назавжди. Таким було перебування наших діточок в пришкільному таборі "Дивограй". Веселим, емоційним, наповненим, дружнім, грайливим.

Від імені батьківського колективу ліцею №3 м. Калинівка дозвольте висловити слова вдячності за можливість відпочити, оздоровитися голові Калинівської міської ради Василю Поліщуку, працівникам відділу освіти, молоді та спорту та його начальнику Галині Фурман. Дякуємо вчительському, трудовому колективу нашого рідного ліцею № 3 та його надійному директору Валентині Кугай за вашу невтомну працю та турботу про наших дітей.

Бажаємо усім міцного здоров'я, реалізації ваших планів, благополуччя у ваших родинах. Миру нашій Україні!

З повагою батьки учнів ліцею.

10.07.2023 | Aдмін