Закриття табірної зміни

Сьогодні в Калинівському ліцеї N3 був чудовий день, чудове свято – закриття табірної зміни.

Учнів очікувало шоу мильних бульбашок від Євгенії Марчук, яке створило чудову атмосферу, прекрасний настрій і залишило незабутні враження. Усі присутні були в захваті від велетенських мильних бульбашок та фігур, що утворювалися в процесі шоу. Також діти власноруч робили бульбашки і відчули себе справжніми алхіміками. У кінці дня відбулась святкова лінійка, на якій вручили медалі кожному учаснику табору.

Табірна зміна підійшла до завершення. Ми бажаємо кожному, щоб щастя не було кінця, щоб завжди над нами світило ясне сонечко, а небо було мирним.

Дякуємо мужнім воїнам ЗСУ за подаровану можливість нашим дітям відчути дитинство.

10.07.2023 | Aдмін