День творчості

Дитяча творчість – це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє і разом з тим природне і дивовижне. Діти все сприймають по-іншому і виражають це у власних роботах.

Сьогодні в Калинівському ліцеї N3 відбувся День творчості. Усі вчителі для своїх вихованців підготували майстер-класи. Учні виготовляли аплікації літнього дерева, за допомогою орігамі робили літню кепку і літачки, підставку для олівців, метелик із стаканчиків, жабки із кольорового паперу.

Цікавинкою стала інтелектуальна гра "Що?Де?Коли?", яка дала змогу проявити власні здібності із знання різних предметів.

У кінці дня ліцеїсти здійснили пошуково-дослідницьку роботу рідного краю біля р.Південний Буг, де діти насолодилися природою та запускали повітряні змії.

Дитяча творчість розпускає вітрила,

У небо підіймають їх радості крила.

Вітер натхнення запалює серця,

Творчість вирує в наших дітях щодня!

10.07.2023 | Aдмін