Акція "Зігрій своїм теплом захисника"

Нещодавно у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3 м. Калинівка пройшла акція "Зігрій своїм теплом захисника". Акція присвячена святам - Дню козацтва, Покрови,  воїнів УПА, захисників України, які відзначаються щороку  14 жовтня. Були зібрані та передані волонтерам теплі шкарпетки й рукавиці. Особливий подарунок – листи та дитячі малюнки від учнів школи для воїнів з подякою за мужність і захист, з побажанням миру й щасливого повернення додому найближчим часом. До акції долучилися учні 1-11 класів та учителі.

Головна мета акції полягала в тому, аби кожен учень зігрів теплом свого серця військових, добровольців та волонтерів.

Ця акція стала хвилею доброти та милосердя, яка торкнулася душі кожного з її учасників.

14.10.2020 | Aдмін