День безпеки

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 14 червня в Калинівському ліцеї №3 відбувся День безпеки. Учні та вчителі ліцею удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя, згадали правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Також були запрошені представники екстренної медичної служби, які продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей.

Цікавинкою стала екскурсія до пожежної частини, на якій побували в навчальних класах, у кімнатах відпочинку, кімнаті психологічного розвантаження. Після розглядали спецавтомобілі.

10.07.2023 | Aдмін