Акція «Серце до серця»

8 жовтня 2020 року в загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів  № 3 м. Калинівка була проведена Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів для придбання кардіореанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень області. Акція відбувалася п’ятнадцятий рік поспіль і за цей час вже встигла набути загальнонаціональної підтримки.

До акції долучилися учні 1-11 класів та учителі школи.
    За результатами проведення акції у 2020 році, учнями нашої школи  було зібрано
    4162 грн.

Приголомшливі результати акції довели, що кожен з нас може змінити світ на краще, якщо ми будемо в єдності. Дуже тішить в наш час те, що ми – звичайні пересічні громадяни, не втратили людяність, безкорисність та віру в добру справу! Ми щиро дякуємо усім, хто брав участь та долучився до даної АКЦІЇ. Як голосить українське прислів’я : «Добре роби, добре й буде».

09.10.2020 | Aдмін