День бібліотек

Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство, на щастя, і досі не може уявити життя без книги, яка допомагає перетворювати людину в Особистість, виховуючи в ній прекрасні духовні якості. Бібліотека – це своєрідна пам’ять людства, у якій зберігаються знання, накопичені протягом багатьох віків різними народами.

Сьогодні в таборі "Дивограй" Калинівського ліцею N3 був День бібліотек. Дивограйчики відвідали бібліотечний урок "Казки Сухомлинського" в Комунальному закладі "Публічна бібліотека для дітей".

А в школі учні ознайомилися із бібліотечною поличкоюта презентацію улюблених дитячих книг. Також на дітей очікувала цікава і захоплююча гра "Ерудит"в 4 раунди: "Українознавство", "Мовно-літературний", "Математичні долоньки ", "Чорна скринька", за підсумками якого кожен отримав подарунок.

11.06.2023 | Aдмін