Відкриття табору

День захисту дітей — це свято, що символізує незаперечну цінність і величезне значення дітей в житті суспільства. Воно єднає країни всього світу навколо спільної мети — забезпечити майбутнє дітей, оберігати їхні права та сприяти їхньому всебічному розвитку.

Символічним стало те, що саме сьогодні на базі Калинівського ліцею N3 відбулося урочисте відкриття пришкільного табору відпочинку "Дивограй". На святковій лінійці діти зіграли в гру "Правда/неправда", зустрілись із літечком, слухали пісні та прикрашали територію закладу освіти своїми дитячими малюнками.

У кінці дня дітей очікував фестиваль"Дитинство-веселкова країна", на якому діти рухалися потягом через музичну, мовну, спортивну станції.

Також діти на святковій лінійці представили плакати кожного загону.

Протягом дня учасники табору змістовно та весело провели час. Кожна година, як барви веселки, була цікава, наповнена новими враженнями.

08.06.2023 | Aдмін