Останній дзвоник

У Калинівському ліцеї N3 сьогодні пролунав останній дзвоник, який сповістив про завершення 22/23 н.р., та початок літніх канікул. Із вітальним словом до учнів звернулася директор Валентина Кугай, яка побажала миру, перемоги, гарного та цікавого відпочинку! На лінійці учні отримали похвальні листи, грамоти та сертифікати.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за рік, у якому ми мали можливість навчатися в рідному ліцеї. Попри повітряні загрози та аварійні знеструмлення наші учні отримали якісні знання, високий рівень яких неодноразово доводили на обласному, державному та міжнародному рівнях. Це спільний результат мудрих керівників, сумлінних педагогів, відповідальних батьків та талановитих учнів.

Усім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості в досягненні мети.

04.06.2023 | Aдмін