Перемога

І знову перемога!

Вітаємо ученицю 11 класу Тичинську Анну та учителя математики та фізики Дідук Катерину Віталіївну Калинівського ліцею №3 із зайнятим ІІ місцем у обласному заочному конкурсі «Космос. Людина. Духовність», який був проведений Вінницьким обласним центром технічної творчості учнівської молоді. Даний конкурс проводять з метою виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку в учнівської молоді творчих здібностей, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької роботи. Анна підготувала науково - дослідницький проєкт, який також буде представлено на Всеукраїнських конкурсах «Космічні фантазії», «Мирний космос», а також гуманітарному Всеукраїнському конкурсі «Космос. Людина. Духовність».

Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтесь. Успіхів вам, натхнення, творчості й позитиву на кожен день.

02.06.2023 | Aдмін