Зустріч з стоматологом

Здорова усмішка - запорука успішної людини. У рамках Тижня здорової та творчої дитини вчителем основ здоров'я Світланою Патинською був проведений урок-зустріч із Шатовою Ярославою Ігорівною, лікарем-стоматологом сімейної стоматологічної клініки "Пан Зуб". Особливу увагу лікар звернула на те, як правильно доглядати за ротовою порожниною, які продукти є корисними, а які шкідливими для зубів. Акцентувала увагу, як саме вибирати засоби та предмети догляду за ротовою порожниною. Учні 7 класу намагалися демонструвати правила чищення зубів. Сподіваємось, що поради Ярослави Ігорівни допоможуть семикласникам уникнути проблем, які можуть виникнути в майбутньому. У багатьох дитячих клініках заведено вручати сувеніри дітям, медалі за геройство так і найактивніші отримали подарунки від лікаря, які стануть у нагоді в повсякденному житті.

22.05.2023 | Aдмін