Хаб доброчесності

Як це — бути менеджерками Хабу доброчесності?

Повертаємося до вас із новими героями рубрики "Доброчесники на місцях". Зараз ми познайомимо вас із представниками закладу освіти, який став одним із тридцяти в Україні, де впроваджують програму Playmakers від УЄФА та Disney.

Отож, це — менеджерки Хабу доброчесності Ліцей № 3 Калинівської міської ради Вінницької області Світлана Патинська (заступниця директора з навчально-виховної роботи) та Alina Humenchuk (педагогиня-організаторка)

Вони розповіли нам про основні причини, чому все ж таки вирішили створити Хаб та про важливі виклики, із якими зіткнулися під час цього процесу. Також, пані Світлана та пані Аліна поділилися цікавою інформацією про анонімний чат-бот, який самостійно створили учні ліцею

І, звичайно, менеджерки Хабу доброчесності надали корисні поради усім дружнім школам, які ми радимо взяти усім до уваги.

"Коли взаємодіють учні, вчителі та адміністрація — місця для корупції не залишається."

Щиро віримо, що такі менеджери надихнуть ще не одного освітянина долучитися до хвилі доброчесності в освіті.

15.05.2023 | Aдмін