Всесвітній день прибирання - World Cleanyp Day - 2020

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожної території, та й держави загалом. Проте, мало хто це усвідомлює, а тим більше виконує.

Всеукраїнський молодіжний рух «Lets do it Ukraine» звернувся до активної молоді України з пропозицією взяти участь у Всесвітньому дні прибирання. Учні нашої школи відгукнулися та організували ряд заходів щодо благоустрою пришкільної території. Під керівництвом учителів Янушевич Л. В. та Панасюк Н. В. було окультурено клумби на території закладу: обрізано кущі троянд, туй, зібрано насіння, прибрано територію.

Також учні 9 – го класу організували челендж під девізом «Побачив? Прибери».

Учні школи стали частиною міжнародного руху, мільйонних акцій, які пройшли у всьому світі. Насправді, слід розпочати з самого себе – адже від нас самих залежить благоустрій навколишнього середовища.

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

30.09.2020 | Aдмін