День цивільного захисту

У Калинівському ліцеї №3 пройшов День цивільного захисту. Уміння чітко та грамотно діяти, щоб зберегти життя й здоров’я при виникненні надзвичайної ситуації, вкрай важливі в умовах воєнного стану. З метою практичного закріплення здобутих учасниками освітнього процесу та працівниками знань і вмінь із питань особистої безпеки та основ цивільного захисту, медсестра Юлія Адаменко провела виховні бесіди на тему: "Захисти своє життя": учні дізналися, як перевірити пульс, дихання, вчилися накладати пов'язки та дізналися про види переломів. Сергій Бабенко провів бесіду на тему: "Надзвичайні ситуації та способи їх подолання". Учні одягали протигази та ознайомились із алгоритмом користування вогнегасником.

07.05.2023 | Aдмін