Ярмарка

У Калинівському ліцеї №3 28 квітня відбувся благодійний ярмарок, ініційований учнівською організацією "Зміна". До ярмарки, долучилися всі учасники освітнього процесу: вчителі, батьки, учні. Від продажу різноманітних смаколиків виручили 21 888 гривень, які будуть передані на потреби ЗСУ. Із них 5000 було передано 501 окремому батальйону морської піхоти 1 роті 1 взводу старшому матросу Андрію, який зараз боронить Україну на Авдіївському напрямку. Кошти будуть витрачені на придбання засобів спостереження. 15 000 гривень передали волонтеру Морозову, про витрачені кошти волонтери нададуть додатковий звіт.1888 гривень залишені на випікання хліба та пиріжків, адже працівники нашої їдальні завжди відгукуються на звернення волонтерів.

Робити добро і від того отримувати задоволення є доброю традицією нашого народу. Адже добро і милосердя - це два крила, на яких тримається людство. Допомагати і підтримувати інших - це обов'язок кожного із нас.

07.05.2023 | Aдмін