Прозора школа

Спільна мета об'єднує школи України!

Заклади освіти Калинівської громади за підтримки Відділу освіти молоді та спорту вирішили також долучитись до проєкту "Прозора школа" від Офісу доброчесності НАЗК. Протягом року школи громади будуть впроваджувати активності, які спрямовані на створення доброчесного середовища. На сьогодні в Україні є досі актуальним питання щодо того, як говорити з дітьми про чесність, порядність, відповідальність, гідність. Оскільки в школі дитина проводить велику частину свого часу, то й формування доброчесного суспільства розпочинається з доброчесного освітнього середовища.

Віримо, що проєкт "Прозора школа" допоможе зменшити можливості виникнення недоброчесних й корупційних ситуацій. А також - спільно робити школу середовищем, у якому довіряють і поважають права.

У четвер 6 квітня, за рекомендаціями Офісу доброчесності НАЗК був проведений вебінар організатором якого була педагог-організатор ліцею Аліна Гуменчук присвячений темі "Нариси про доброчесність для учнів 5-8 класів". Вчителі Калинівського ліцею #3, а саме: Альона Піроженко та Юлія Кугай ділилися досвідом і методичними рекомендаціями щодо проведення уроків доброчесності.

Дякуємо усім закладам освіти та вчителям, які знайшли час та можливість приєднатися.

Організатори щиро вірять у успіх проєкту, праця кожного буде оцінена. Працюємо на перемогу! Віримо в перемогу!

15.04.2023 | Aдмін