Безпека дорожнього руху

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або недотримання певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо,  з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

Задля посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у ЗОШ І - ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка на інтерактивну бесіду була запрошена старший  інспектор ювенальної превенції Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області Паламарчук Л. В.

Працівник поліції провела кілька інформативних заходів, мета яких -  підвищити серед учнів обізнаність серйозних  проблем безпеки дорожнього руху. Учні  повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, обмінювалися своїми знаннями, пригадали види та значення дорожніх знаків, відповідали на питання.

Варто відзначити, що інтерактивна бесіда з представником правоохоронних органів була не лише цікавою та надзвичайно корисною, а й дала змогу дітям одержати достатньо знань та усвідомити важливість бережливого ставлення до свого здоров’я та життя оточуючих.

22.09.2020 | Aдмін