День народження смайлика

Без смайликів вже практично неможливо уявити сучасне життя, а саме листування в месенджерах. 19 вересня у нього День народження. Учні загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 м. Калинівки вітають цього героя. Тепер є привід більше про нього дізнатися.

Офіційне народження смайлика сталося 37 років тому. Тоді, 19 вересня 1982 року, професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман вперше запропонував використовувати три символи, що йдуть поспіль: двокрапку, дефіс і закривальну дужку.

Це було зроблено для позначення "усміхненого обличчя" в тексті, який набирається на комп'ютері. Зрештою ідея Фалмана стала фактично революційною в електронному лексиконі.

Хоча, варто зазначити, що смайлики з моменту своєї появи еволюціонували. Тепер в Інтернеті живуть і працюють найрізноманітніші смайлики: вони не тільки виражають емоції, а також зображають різних персонажів, знаки зодіаків, прапори, таблички з гаслами тощо. Словом, ціла смайликова армія, що сприяє та значно полегшує людську комунікацію.

З Днем народження тебе, Смайлику!!!

21.09.2020 | Aдмін