Шкільний велопробіг

11 вересня у рамках проведення Олімпійського тижня у ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка відбувся велопробіг, до якого долучилися учні 9-11 класів та учителі.

Основною метою проведення велопробігу була популяризація здорового та активного способу життя. Учителі фізкультури Марчук Г. Г. та Бабенко С. П. ініціювали даний захід для того, аби показати дітям, що спорт – це весело та корисно.

Після вступного слова та інструкцій учасники веломарафону вирушили у путь. Група велосипедистів подолала шлях у 20 км.  Учні  мали можливість спостерігати за  мальовничими краєвидами рідної Калинівщини, насолоджуватися спілкуванням між собою та з природою.

Діти із завзяттям крутили педалі, та показали, що здоровий спосіб життя вести справді легко.  Маємо надію, що активні види відпочинку будуть ставати все популярнішими серед учнівської молоді.

16.09.2020 | Aдмін