Прозора школа

#Офіс_доброчесності_НАЗК

#Прозора_школа

Фінал І етапу проєкту «Прозора школа» Офісу доброчесності НАЗК. Школа – чемпіон доброчесності. Впродовж 6 місяців ми, педагоги Калинівського ліцею №3,пілотували матеріали проєкту і сіяли серед наших учнів зернята доброчесності.

Півроку учні 3-11 класів брали участь в антикорупційних активностях, які розроблені командою Офісу доброчесності НАЗК та їхніми партнерами – громадськими організаціями EdCamp, Смарт Освіта:

уроки доброчесності для учнів 3-4 класів;

години спілкування "Нариси про доброчесність";

антикорупційний курс у 9 класі;

уроки на тему «Корупція та доброчесність»;

серія уроків «Доброчесність онлайн»;

антикорупційна гра «Що? Де? Коли?»;

антикорупційний квест.

І ось фінальна зустріч організаторів пілоту, модераторів, членів Ради проєкту, закладів – учасників. Було цікаво педагогам та старшокласникам поспілкуватися з Л. Гриневич, С. Горбачовим, Г. Титиш, О. Будник, Д. Загороднім, О. Елькіном, Р. Бондаренком, О. Стародубцем, поділитися враженнями від участі, отримати подарунки. Кожен заклад освіти отримав збірник «Антикорупційна освіта у школі: історії успіху», в якому вміщений той інструментарій, який допоможе вчителю організувати та провести різноманітні тематичні заходи, уроки, інтерактиви. Усі розроблені матеріали були пілотовані нами. Також від Офісу доброчесності отримали календар “Доброчесність 2023», завдяки пропозиціям цього календарика наші педагоги і учні зможуть продовжити цікаву подорож у світ доброчесності. А ще й надійдуть нагороди, адже ліцей №3 Калинівської міської ради ввійшов до десятки найактивніших закладів – учасників проєкту, тому роботу продовжуємо.

Весь колектив нашого закладу освіти дякує Офісу доброчесності НАЗК за надану можливість стати пілотною школою та долучитися до реалізації проєкту «Прозора школа», за той досвід, який ми отримали після запровадження освіти про доброчесність у закладі, за підтримку, за позитивні емоції та приємне спілкування.

Дуже хочеться виховати нове покоління, серед якого не буде місця корупції. І ми віримо в успіх, тому що не можемо зараз схибити, тому що теперішня молодь – це гарантія процвітання нашої України в майбутньому.

01.03.2023 | Aдмін