Свято знань 2020

Свято 1 вересня у школі традиційне, проте воно пройшло з дотриманням карантинних обмежень.

Розпочався 2020 – 2021 навчальний рік першим уроком у просвітницькому форматі щодо COVID-19.  Перший урок сповістив учнів, батьків та учителів про початок нового навчального року. В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, мудрішими, загартованішими.

Початок навчального року - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів – першокласників.        Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

А ще сюрпризом для учнів школи стало нагородження головою Калинівської ОТГ Шамалюком О. В. та начальником міського відділу освіти Мацерою Л. М. переможців, призерів різних предметних олімпіад та конкурсів. Грамоти та грошові винагороди отримали: Шевчук Б., Габрик І., Захарчук Д., Рогов А., Мельник А., Сапунова А., Гусонька М., Шмигельська Д., Гетьман А., Грибовченко С., Марущак В.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

07.09.2020 | Aдмін