СпівДія заради дітей

Проєкт "СпівДія заради дітей" впроваджується за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міжнародного фонду UNICEF.

СпівДія заради Дітей – це безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими.

У Калинівському ліцеї №3 відбулось відкрите заняття «Мінна безпека» для вікової категорії 5-12 років. Заняття пройшло з використанням презентації (наочності), загадок, настільних ігор, квестів. У легкій невимушеній атмосфері діти дізнались важливу інформацію щодо вибухонебезпечних🔥 предметів та правил поводження з ними.

Інформативні подарунки, які містять комікси, ігри, розмальовки, пізнавальні відео отримали наші ліцеїсти.

Пам'ятайте про небезпеку.

Бережіть себе