Новорічне привітання директора школи Валентини Кугай

Дорога шкільна родино!

Ось і минає 2022 рік. Він назавжди увійде в наше життя, як один із найважчих. Та попри все нам не стерти його з пам’яті! Це рік, який зробив нас сильнішими, об’єднав, навчив вірити і довіряти!!! Ми стали єдиними в бажанні перемогти! Ми об’єдналися в спільній праці!

Дякую всім і кожному, хто був з нашим ліцеєм № 3 у 2022 і не тільки!!!

Дякую вам, дорогі колеги, працівники, за вміння мобілізувати всі свої сили й працювати як один злагоджений механізм!

Дякую вам, дорогі батьки та рідні наших учнів, за підтримку, допомогу та чуйність!

Дякую вам, дорогі діти, за те, що не здаєтеся та впевнено крокуєте в майбутнє!!!

Упевнена, що маючи постійну підтримку з боку відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради, місцевого самоврядування та нашої дружної шкільної родини, ми здолаємо всі труднощі.

Тож нехай 2023 стане роком перемоги! Подарує нам віру, надію та любов! Об’єднає нас у вільній, незалежній, незламній Україні!!!

Подарує тепло кожній родині, поверне додому живими та здоровими наших захисників і захисниць! Поверне нас усіх у класи, за шкільні парти!!! Подарує впевненість та непохитну віру в ПЕРЕМОГУ!!!

Директор Валентина Кугай

04.01.2023 | Aдмін