Семінар «Змінюємо сьогодні, щоб мати нове завтра!»

Під гаслом «Змінюємо сьогодні, щоб мати нове завтра!» 9 грудня 2022 року на базі ліцею № 3 Калинівської міської ради відбувся семінар заступників директорів із виховної роботи та класних керівників «Виховний процес в умовах дистанційного навчання в закладі освіти: виклики часу і новий досвід»

В обговоренні надзвичайно актуальних на сьогодні питань взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман, директор Калинівського ЦПРПП Ольга Коломієць, директор ліце

ю Валентина Кугай, заступники директора Світлана Патинська та Світлана Киричук, Альона Хилько, проєктна менеджерка Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції, координаторка проєкту «Прозора школа».

Під час семінару колектив нашого ЗЗСО представив роботу в рамках проєкту «Прозора школа»

Учитель мистецтва Наталія Бурдейна разом із учнями 10 класу провела інтернет-форум  «Корупція крізь призму мистецтва». Під час заходу учасники змогли сформувати уявлення про відображення питання корупції, хабарництва, зловживання владою в живописі, скульптурі, архітектурі, театральному мистецтві, музиці та кіно. Обговорення проблем відбувалося з активним використанням гугл-ресурсів, зокрема дошки Jamboard та активних посилань на інтернет-ресурси, створення учнями 10 класу авторського відеоматеріалу на тему корупції.

Учитель інформатики Наталія Буяльська провела коло підтримки «Використання інтернет-ресурсів класоводом та класним керівником», використовуючи інтернет-ресурси, зокрема дошку Padlet та гугл-форми. Учасники в реальному часі виконували інтерактивні вправи.

Під час семінару всі учасники переконалися, що дистанційна форма навчання не може стати перепоною для проведення заходів, спрямованих на виховання творчої, цілеспрямованої креативної особистості.

15.12.2022 | Aдмін