100 днів у колі друзів

100 днів у колі друзів відсвяткували наші першачки.Учні 1-Б класу, під керівництвом Касинюк Дар'ї, підвели перші підсумки навчання. Непомітно і швидко минув час. Наші діти подорослішали, підросли, стали самостійнішими. А все це тому, що на них покладена велика відповідальністьвони прийшли здобувати знання і прокладати дорогу у самостійне життя.

Тому, саме сьогодні, учні продемонстрували певний обсяг знань та вмінь, які отримали за 100 днів навчанння.

За допомогою чарівного сердечка «Я люблю навчатися» визначили улюблений предмет у ліцеї. А ще, створили «Оберіг дружби», віночок із квітів з компліментом для друзів. Учні співали пісні, танцювали, і отримали свої свідоцтова першачків, а на завершення чайна церемонія, яка ще більше здружила наших діток.

15.12.2022 | Aдмін