Математика у повсякденному житті.

Найчастіше питання, яке вчителі математики чують на своїх уроках, це: "А де нам те що ми вивчаємо знадобиться у житті?". Звичайно, марно говорити що синуси та косинуси, логарифми, похідні розвивають логіку та спосіб мислення. Та надзвичайно багато простих математичних речей і понять ми зустрічаємо щодня, у своєму житті, готуючи їжу, збираючись до школи, купуючи щось у магазині. Учнів 5 класів, які почали своє "кар'єрне шкільне життя" на принципах НУШ, зацікавило це питання. Насичені дискусії та діалоги, дні роботи знайшли своє відображення у їх, чи не першому, серйозному дослідженні. Що вийшло? Дивимось.

Фотоквест #сфотографуй математику.

Загадкові числа ФібоначчіЯкщо уважно придивитися, то можна побачити подібності у будові найрізноманітніших об'єктів природи. Що спільного у галактики та мушлі равлика, у будові квітки та найпотужнішого урагану? Виявляється їх форма обумовлена правилом золотого перетину, що обчислюється за формулою Фібоначчі.

Увага, завдання. Перегляньте відео, яке показує про властивості та використання чисел Фібоначчі. Зробіть власне фото з будь-яким числом, яке входить у ряд чисел Фібоначчі. Як ви це число покажете - це ваша фантазія. Поїхали, буде цікаво.

30.11.2022 | Aдмін