"Прозора школа"

Уже місяць колектив ліцею №3 🏫є учасником пілотного проєкту "Прозора школа" ⚡💡, який має на меті трансформувати освітнє середовище через впровадження навчальних матеріалів 📚📖📝про доброчесність та антикорупцію.

Незважаючи на складність реалій сьогодення, ми вдячні кожному захиснику і захисниці нашої країни🇺🇦🇺🇦🕊️🕊️, які обороняють нас від загарбників. Ми продовжуємо діяльність заради майбутнього наших дітей👨‍👩‍👧‍👦 і вважаємо, що кожен має бути на своєму фронті, наш - освітній📚📚👩‍🏫👨‍🏫.

У рамках проєкту педагоги пройшли вже 3 кроки‼️

На першому:

-організаторами проєкту були заплановані і проведені інтерв'ювання з учителями👩‍🏫👨‍🏫;

-усі учасники освітнього процесу, а саме, учні, батьки, учителі проходили опитувальники від Офісу "Прозорої школи", також учителі були учасниками "Кола підтримки";

-було пройдено онлайн курс "Прозора школа: як побудувати прозоре шкільне середовище"📲💻;

-відвідано серію зустрічей з експертами на різні теми: "Що таке корупція та як її розпізнати", "Нульова толерантність до корупції та її виклики"🕔💡⚡. У межах другого кроку наш педагогічний колектив👨‍🏫👩‍🏫 чекали такі активності:

-серія тренінгів для ознайомлення з методичними розробками та відпрацювання навичок їх викладаня, матеріал для впровадження:

☑️Антикорупційного курсу для учнів 9 класу📔💯;

☑️розробки уроків доброчесності для учнів 3-4 класів;

☑️рекомендації, щодо ігор:

" Антикорупційна мафія",

"Актикорупційний квест",

"Антикорупційна гра "Що?Де?Коли?"‼️⁉️

На сьогоднішній день наш ліцей знаходиться на 3 кроці - це безпосередня робота педагогів із учнями👨‍🏫👩‍🏫, впровадження навчальних матеріалів в освітній процес📔📝📱.

✅Учні 3-4 класів на кожному уроці наскрізно знайомляться із поняттям корупції📚💡🕔.

✅Учні 9 класів є учасниками "Антикорупційного курсу".

✅Учні 5-11 класів відвідують уроки доброчесності💻☑️.

‼️Учасники освітнього процесу впевнені‼️, що пілотний проєкт "Прозора школа" є дуже ефективним на шляху до успіху - як особистого, так і суспільного💯⚡⚡.

04.11.2022 | Aдмін