Створення безпечних умов для навчання і виховання дітей

Створення безпечних умов для навчання і виховання дітей📖📔📙, формування в школярів навиків безпечної поведінки в різних сферах життя - це пріоритетний напрямок роботи нашого закладу🏫👨‍🏫👩‍🏫.

Сьогодні в рамках Місячника цивільного захисту була проведена зустріч із ювенальним офіцером поліції Сергієм Моргуном👮‍♂️👮‍♂️🚔 та інспекторами патрульної служби СРПП

ВП #1 Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області👮‍♂️

У цікавій ігровій формі💡💡⚡учні згадали алгоритм дій під час екстремальних ситуацій, номери служб порятунку🚑🚓🚒. Під час зустрічі школярі мали змогу посидіти в патрульному автомобілі служби поліції🚔🚔, почути звуки попередження.

Потрібно пам'ятати, що саме в молодшому шкільному віці🏫 формується спроможність приймати правильні і швидкі рішення в екстремальних умовах💡💡

04.11.2022 | Aдмін