«Олімпійський тиждень»

З 26 по 30 вересня в ліцеї №3 було проведено «Олімпійський тиждень»🥇🏆. Учні впродовж цього часу змагалися у спритності та витривалості🏃🏃‍♀️👟, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи📁💡💻. У рамках тижня були проведені години спілкування👨‍🏫👩‍🏫📱.

28 вересня на центральному стадіоні відбувся міський епап змагань з футболу⚽⚽ за програмою Гімназіади серед учнів ЗЗСО Вінницької області🏟️👕. Наша команда зайняла почесне 3 місце🥉🥉 Вітаємо команди та дякуємо за змістовну гру🏆⚽ 🏟️🥅👕

Ми ще раз пересвідчились, що в нашому ліцеї ростуть сильні, спритні й сміливі діти⚡⚡. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами🏆🥇🥈🥉.

31.10.2022 | Aдмін