Випуск-2022

24 червня в ліцеї № 3 Калинівської міської ради відбулося вручення свідоцтв про здобуття базової та повної загальної середньої освіти випускникам 2022 року.
    Свідоцтва про базову середню освіти отримали 32 учні, серед яких 5 із відзнакою:  Софія Музика (9-А клас), Анастасія Бабій (9-Б клас), Юлія Бєлякова (9-Б клас), Софія Головня (9-Б клас), Дарія Наборська (9-Б клас).
    Свідоцтва про повну загальну середню освіту отримали 23 учні, серед яких 4 медалісти:
    Золота медаль: Олександр Панасюк, Марія Янушевич.
    Срібна медаль: Дмитро Зоря, Андрій Рогов.
    Випускників вітали директор ліцею Валентина Степанівна Кугай, заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Вячеславіна Патинська, а  також заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Леонід Михайлович Мацера. Медалісти отримали грошові премії та подяки.

Щиро й тепло привітали випускників перші вчителі Ірина Василівна Мелінчук та Ольга Вікторівна Закіпна. Гарні напутні слова почули випускники від класних керівників Наталі В’ячеславівни Панасюк та Світлани Іванівни Бабій.
    Дорогі випускники 2022 року!!! Бажаємо, нехай завжди у вашому житті на столі буде запашний коровай та український рушник, якими благословляли вас батьки!!! Спогади про шкільні роки будуть лише приємними, а настанови вчителів корисними!!!
    Миру нам і перемоги!!!
    Слава Україні!!!