Флорбол

З ІІ семестру в нашому закладі освіти вчителі фізичної культури Марчук Г. Г. та Бабенко С. П. розпочали впроваджувати практичний курс "Нова фізична культура: Флорбол".

Флорбол — динамічна та захоплива гра, яка не залежить від пори року та погоди за вікном. Все, що треба для гри — кілька друзів, ключки та м’яч.

«Під час уроків діти в основному сидять за партами, а тому на уроках фізичної культури учні мають добре розминатись. Флорбол якраз дає всьому тілу порухатись в динаміці. І найголовніше є те, що цей спорт є безконтактним. Тому, є повністю безпечним і дозволяє грати разом дівчатам і хлопцям», — розповів учитель фізичної культури Геннадій Марчук.

Цей вид спорту активно розвивається в Україні, залучаючи і професіоналів, і аматорів. Його використовують як одну із форм підготовки в багатьох видах спорту. Чудова гра для змішаних команд і школярів, за своєю суттю — безпечна.

Учням дуже подобається грати у флорбол, адже це енергійна гра . Діти охоче навчаються та активно освоюють нові види спорту.

11.02.2022 | Aдмін