Гра

На запитання: хто розумніший – чоловіки чи жінки, чоловіки одностайно відповідають, що вони – представники сильної половини людства. Жінки відповідають, що, звичайно ж, вони розумніші, найчастіше тільки роблять вигляд, що нерозважливі, щоб у чоловіків не розвивалися комплекси. І хто з них правий?

Щоб знайти істину в суперечці, сьогодні у нашому закладі освіти відбулося розважальне, святкове новорічне шоу "Хто зверху?", у якому хлопці та дівчата вирішували хто сильніший та креативніший. Свої вміння та навички школярі змогли показати у конкурсах "Чоловік чи жінка", "Хто я", "Збери літери", "Зірки вряд" та ін. Боротьба була запекла: хлопці не поступалися дівчатам, а ті, у свою чергу, не відставали від них.

Між конкурсами учні 5, 9, 10, 11 класів виконували новорічні пісні та танці.

Учасники отримали призи і разом з присутніми на святі море приємних вражень, сміху, веселощів і хорошого настрою.

Учитель Патинська С. В.

11.02.2022 | Aдмін