День писемності в початковій школі

Різноманітні заходи з нагоди Дня писемності відбулися в початковій школі.

Для учнів 1-х класів проведено годину спілкування "Мова - душа нації"(класоводи Гунько Н. М., Лемешова С. М.). Діти збагатили свої знання про мову, розфарбували тематичні малюнки. Цікавим і пізнавальним був конкурс знавців рідної мови «Зоряна година» для учнів 2- Б класу(класовод Гуменчук О. Л.).

Для учнів 4-А проведено бібліотечний урок " Виникнення писемності", який продовжився мовознавчим квестом (класовод Черняховська Г. С.). А учні 4-Б класу стали активними учасниками мовознавчої вікторини (класовод Касинюк Д. Д.).

Заходи, підготовлені вчителями початкових класів, дали можливість учням ще раз доторкнутися до найтонших та найніжніших струн рідної мови, ще раз довели, що мова – неоціненний скарб, який треба зберегти для нащадків. Українська мова – мова серця, мова ласки, мова душі, мова добра. Плекаймо нашу мову!

18.01.2022 | Aдмін