Тиждень писемності.

8 листопада у нашому закладі освіти стартував 📖Тиждень української мови📖 під гаслом "Я ❤мову".

Мета запланованих заходів є не лише донести до здобувачів освіти красу і багатство української мови, а й навчати дітей розуміти і збагачувати рідну мову, формувати розуміння того, що мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

Виховувати почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою та добре знати її.

Для учнів 5-х класів було проведено лінгвістичний квест "Лабіринти мови" (учителі Кугай Ю. М., Семенюк Т. В.). Учні давали відповіді на запитання, розв'язували різноманітні завдання. Діти продемонстрували відмінні знання з української мови, ерудованість та кмітливість.

Бажаємо учням зростати гідними громадянами нашої країни, берегти та розвивати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

10.01.2022 | Aдмін