День захисника України

Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.

Тож напередодні Дня козацтва, вчителі історії, класоводи та класні керівники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів #3 м. Калинівка провели у своїх класних колективах різноманітні заходи:

– Година спілкування: «Сила нескорених» (10 клас);

- Бесіду: «Ми – нащадки козацької слави»(7-Б клас);

- Гру-квест "Козацькими стежками" (8-А клас);

- Вікторини "Козацькому роду нема переводу" (2-А клас), "Де козак там і слава" (4-А клас); "Шляхами козацької слави" (4-Б клас), які спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – українських козаків;

Учні початкової школи взяли участь у виставці малюнків «Ми козацького роду». Члени гуртка " Патріот" виготовили книжку-розфарбовку. Також учні школи виготовили листівки-привітання батькам - учасникам ООС.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – 🇺🇦УКРАЇНЦІ🇺🇦.

26.10.2021 | Aдмін