Місячник цивільного захисту

У рамках Місячника цивільного заходу класоводами та класними керівниками нашої школи проведені бесіди, тематичні класні години, майстер-класи.

У 4-А класі відбувся майстер-клас «Формування навичок надання долікарської допомоги при надзвичайних ситуаціях», який провела медичний працівник школи Адаменко Ю.П. Обговоривши різні життєві ситуації, учні практично вчилися накладати шину, робити перев’язку ран, надавати психологічну підтримку.

Для учнів 7-Б класу в рамках було проведено годину спілкування "Життя є дар! Цінуй його". Метою виховного заходу була активізація знань дітей про надзвичайні ситуації, їх класифікацію та причини виникнення. У формі бесіди було сформульовано разом з учнями правила поводження під час різних НС природного характеру та під час пожежі.

У 8-А класі проведено виховну годину "Умій себе захистити" під час якої поєднано теоретичні і практичні прийоми виховання. Учні з цікавістю вивчали засоби першої медичної допомоги.

8-Б клас відвідав практичне заняття "Накладання ватно-марлевої пов'язки, джгута, склад аптечки"

Учні 2-А класу обговорювали "Надзвичайні ситуації в приміщенні".

А учні 1-Б класу знайомилися із правилами дорожнього руху.

Під час заходів діти дізналися багато нового та корисного.

26.10.2021 | Aдмін