День Миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у нашому освітньому закладі пройшли тематичні заходи. На занятті гуртка "Патріот" учні 6- Б класу (керівник Лукіянчук А. І.) створили асоціативний кущ "Мир", виготовили і подарували учням школи емблеми до Дня миру.

Учні 1-А, 1-Б, 2-А, 4-А, 4-Б класів долучилися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили паперових голубів, як символ миру та духовного розвитку нації. До кожного паперового голуба прикріпили свої листи, в яких бажають усім людям здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими. Також діти створювали колективні плакати "Хай буде мир"

Протягом дня була проведена акція "Діти України за мир"(5-11 класи). Учні на заготовках писали свої побажання та прикріпляли на стенд.

Класний керівник 5- А класу Марчук О.С. провела для учнів годину спілкування "Мир на землі - радість у родині".

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це МИР.

24.10.2021 | Aдмін