Тиждень протидії булінгу

У рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу, який проходив з 16 по 20 вересня, психологічною службою школи проведено ряд заходів, метою яких було: поглибити знання учнів про булінг в школі та дитячому середовищі, його причини, наслідки; розвивати навички безконфліктного спілкування, толерантність; вчити культури спілкування; виховувати в учнів повагу одне до одного, відповідальність за власні вчинки.

Учні 1-4 класів взяли активну участь у конкурсі малюнку " Булінг - це...". Для учнів 6-7 класів відбувся квест "Зупинимо булінг разом!", де вони показали свої знання та командну роботу (психолог Гнатюк Н.В.).

Класовод Лемешова С. М. провела для першокласників бесіду " СТОП БУЛІНГ".

Учні 9-А класу прослухали змістовну виховну годину " Зупинимо булінг разом" (класний керівник Киричук С. А.).

Класоводом Касинюк Д.Д. проведена година спілкування з елементами тренінгу «Зупинимо булінг разом».

Діти більше дізналися про види та прояви булінгу. Здобули навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій та толерантного ставлення один до одного. Визначили коли варто проявляти нетерпимість до проявів агресії і куди звертатися у таких ситуаціях. А ще зрозуміли, що варто проявляти співчутливе ставлення до жертв булінгу та здобули навички надання допомоги та підтримки.

24.10.2021 | Aдмін