Вітаємо наших педагогів

І знову перемога!!!

Учителі нашої школи вже втретє стали переможцями конкурсів педагогічної майстерності.

Сьогодні, у теплий вересневий день, адресуємо слова вітання активному, творчому педагогу загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 м. Калинівка Касинюк Дар’ї Дмитрівні, яка стала призером (ІІ місце) фінального етапу конкурсу «Творча скарбничка – 2021» у номінації «Система роботи з використання технології «Читання і письмо для розвитку критичного мислення» при викладанні предметів та курсів».

Учителем розроблена система уроків з української мови для 3 класу з використанням даної технології, метою яких є: навчання учнів ретельно досліджувати світ; розвиток в учнів критичного мислення; формування власної думки, мовленнєвих навичок та творчих здібностей.

Щиро вітаємо з перемогою та пишаємось Вашими здобутками!

15.09.2021 | Aдмін