"Рух - це здорово"

Спорт – це здоров'я і краса. Всі ми ще з самого дитинства знаємо, що рух - це життя, активний рух – це здорове життя. Тому сьогодні на стадіоні загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 м. Калинівки відбувся фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів школи «Рух – це здорово» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. З метою популяризації здорового способу життя, залучення молоді до рухової активності учителі фізкультури Марчук Г. Г. та Бабенко С. П. так спланували спортивне свято, щоб діти отримали масу задоволення від занять спортом та спілкування з однолітками. Щоб дати навантаження на організм потрібно було провести ритмічну розминку. Першим випробуванням для учасників став легкоатлетичний забіг на 1000 метрів.

Далі учні об’єдналися в команди і грали у футбол, волейбол та інші рухливі ігри. Також були організовані естафети. Ми вважаємо, що спортом займатися необхідно кожній людині. Спорт зміцнює здоров’я, розвиває фізичні дані. Щоденні заняття спортом - ось запорука здоров'я і краси. Недарма кажуть: «У здоровому тілі – здоровий дух!».

01.07.2021 | Aдмін