Привітання батьків учнів 11 класу

Дорогі наші діти, учні загальноосвітньої школи №3 міста Калинівка, вітаю вас зі Святом останнього дзвоника!

Ось і настав час прощатися зі школою. Для вас сьогодні лунає останній дзвоник, який сповіщає про те, що ви ступаєте на нову сходинку у вашому житті. Ми, батьки, бажаємо вам успіхів у всіх починаннях, здоров’я, щастя, поваги й взаєморозуміння.

Хочемо сьогодні подякувати вчителям за самовіддану працю, сердечну доброту, важливий досвід, ангельське терпіння, невичерпну енергію, душевну теплоту. Ваша участь у житті випускників, зокрема мого сина, – неоціненна. Хочу побажати Вам міцного здоров’я, щоб ніякі виклики сьогодення (COVID-19) не завадили Вам віддавати знання вже іншим дітям.

А тепер я звертаюся до наших рідних випускників. У кожного з вас є свої мрії на майбутнє, тому хочу побажати удачі та здійснення всіх бажань, а також реалізації всіх планів. Нехай ніякі труднощі не лякають вас, тому що немає таких проблем, які неможливо вирішити. Просто вірте в свої сили, тому що від цього залежить ваше майбутнє. Бажаю всім гарно скласти іспити, вступити до омріяних вишів, досягти успіху в подальшому житті.

Усіх зі Святом останнього дзвоника!!!

З повагою тато учня 11 класу В. П. Речич

01.07.2021 | Aдмін