Привтання директора школи

Любі учні! Дорогі вчителі та шановні батьки! Щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника.

Для багатьох школярів він сповіщає про початок літніх канікул – час відпочинку, яскравих вражень, позитивних емоцій, подорожей. Тому бажаю гарно відпочити, набратися сил і в новому навчальному році досягти ще більших успіхів, ніж у цьому.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішне майбутнє, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Шановні вчителі! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Успіхів вам та натхнення!

Шановні батьки! Наше навчання і виховання було б неможливим без вашої підтримки, допомоги і розуміння. Спасибі вам за ваших дітей. Бажаю вам добра, здоров'я, злагоди у родинах.

Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру в домі.

З повагою директор школи В. С. Кугай

01.07.2021 | Aдмін