Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

У рамках всесвітнього Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що проходить за ініціативою ООН з 17 до 23 травня 2021 року 21 травня учні нашої школи 3- Б клас (класовод Касинюк Д.Д.), 5-А клас (класний керівник Панасюк Н.В.), 7-А клас (класний керівник Лукіянчук А.І.), 7-Б клас (класний керівник Ваховська Л.П.) долучились до проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Під час уроку з безпеки дорожнього руху наші учні дізнались про безпечну швидкість, про альтернативні види транспорту, про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо. Урок був цікавим та змістовним, сприяв повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Проведення національного уроку з безпеки дорожнього руху показало, що діти в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

01.07.2021 | Aдмін